כחמישית מהישראלית, סובלים מפטרת ציפורניים. נשמע הרבה? זה אכן מספר גבוה ביחס לאיזורים קרירים. החום והלחות שמגיעים לכאן בחודשי הקיץ, מגבירים את הסיכוי להתפרצות פטרת ציפרניים והצורך בטיפול בה וכמובן וףלאי הנעימות שלנו.

אז אמנם מבאס שאנחנו כמדינה סובלים מפטרת, אבל כתוצאה מהמופע הגבוה שלה, גם ההתמקצעות והמקצוענות בטיפול בה, מפותחים משמעותית בארץ. הטיפולים החדשניים ביותר, המרפאות הגדולות ביחס לאוכלוסיה ומגוון הפתרונות הגדול שמוצע לנו. הסובלים, הוא אינסופי.

אז איך בוחרים שיטת טיפול מתאימה בפטרת ציפורניים? איך יודעים מה עובד?

מתייעצים – אם נניח שחמישית מהאוכלוסיה, סובלת מהבעיה, כנראה שלא מעט אנשים בסביבה הקרובה שלנו חוו אותה גם ואף טיפלו או עדיין מטפלים זה. תשתפו אנשים קרובים בבעיה, ספרו ושאלו שאלות. תהיו בטוחים שתקבלו עצות מניסיון אישי מכאן ועד אפריקה. (אולי אפילו ימליצו לכם על טיפול אפריקאי). אז לאחר שתשמעו דעות ונסיונות, תדעו לפחות ללמוד מניסיון של אחרים ולראות על מה הרוב המליצו. זכרו רק שמה שעובד על אדם אחד, לא בהכרח יעבוד על כולם. אבל שווה לנסות!

קוראים ולומדים – דוקטור גוגל יכול להיות מאוד שימושי, אבל גם מאוד מבלבל. האינטרנט מלא במידה רב אשר לא תמיד מכוון אותנו. רק עשו עכשיו חיפוש ל- פטרת ציפורניים טיפול וראו כמה תוצאות תקבלו. אז גם בזה, אפשר להתמקד ולעשות סדר בבלאגן. נסו לקרוא באתרים מקצועיים כמו אתרי קופות החולים, אתרי בתי חולים ואתרים של רופאים מוסמכים שבאמת יכולים לתרום לנו מהידע והניסיון שלהם לטובת הבנת הבעיה ובחירת הפתרון המתאים

מנסים ולא מתייאשים – אמרנו גם קודם, לא תמיד הפתרונות עובדים על כולם. גם בשיטות המפורסמות ביותר, ההבטחה היא ל 70% הצלחה במקרה הטוב. לכן, עלינו לנסות ולנסות עד שנמצא את שיטת הפעולה והריפוי שמתאימה לנו ולעור שלנו. לחכות בין טיפול לטיפול ולראות את ההשפעה והכי חשוב, להיות סבלניים ולהבין שכאשר נמצא את הטיפול הנכון, נוכל להירגע ולהשאיר את הפטרת מאחורינו.

כיום בקליניקה כרמל יש שיטת טיפול ייחודית עם 100% הצלחה – טיפול בלייזר סנוסף קליניקה כרמל מעניקים 7 שנות אחריות